Studio

Studio

PROFIL FIRMY


Firma projektowa " MAREK RYTYCH ARCHITEKT " istnieje od 1992 roku. Posiada doświadczenie w kompleksowej realizacji inwestycji. Wykonujemy projekty obiektów przemysłowych o złożonej technologii i funkcji. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu budynków biurowych, osiedli mieszkaniowych i wnętrz. Załatwiamy wszelkiego rodzaju niezbędne formalności i uzgodnienia dla uzyskania pozwolenia na budowę. Wykonywane projekty są realizowane pod nadzorem naszych projektantów. Prezentacje naszych projektów i koncepcji mogą być na konkursowym  poziomie z animacjami włącznie. Wykonujemy tradycyjne makiety i opracowania graficzne.

Organizacja firmy oparta jest na pracowni ściśle architektonicznej w której powstają koncepcje obiektów. Każdy projekt jest obsługiwany przez  grupę projektantów dobranych odpowiednio do specyfiki projektu i wymagań klienta. Stworzony zespół odpowiedzialny jest za projekt od momentu koncepcji przez całą fazę projektową aż do pełnego skompletowania dokumentacji z wszystkimi uzgodnieniami.

Zasadą działalności firmy "MAREK RYTYCH ARCHITEKT" jest dążenie do stworzenia optymalnego projektu wynikającego z potrzeb i aspiracji klienta, estetyki obiektu i uwarunkowań zewnętrznych lokalizacji . Dbamy by projekty spełniały estetyczne ambicje w zgodzie z rachunkiem ekonomicznym i rozwiązaniami funkcjonalnymi tworząc wartość zgodną z ustalonym budżetem i terminem. Od 2001 roku działamy w strukturze RiSK architects, design & build, na którą składają się biura projektowe innych branż: konstrukcji, instalacji oraz zespoły nadzoru inwestycji dla zadań "zaprojektuj – wybuduj".

Partnerzy firmy RiSK to: Marek Rytych, Krzysztof Kryska
http://www.marekrytych.pl/files/images/Kontakt.jpg